پیام تبریک معاون نهاد رهبری دانشگاه رودهن به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت

پیام تبریک معاون نهاد رهبری دانشگاه رودهن به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت

حجت الاسلام سیدمحمدحسینی معاون نهادرهبری در دانشگاه آزاداسلامی واحدرودهن طی پیامی میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت را تبریک گفت

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه ، متن پیام بدین شرح است

دو وجه الله ربانی دو سر الله سبحانی

دو رخسار سماواتی دو انسان خدا سیما

دو عیسی دم دو موسی ید دو حسن خالق سرمد

یکی صادق یکی احمد یکی عالی یکی اعلا

 

بشر امروز  در  زندگی مدرن  مادی خویش، حلقه مفقوده ای به نام  معنویت  و آرامش دارد و برای  یافتن آن، مسیری امن تر از دامان انبیاء و صالحان و خصوصاً حضرت ختمی مرتبت، رحمه للعالمین، حضرت محمد مصطفی صلی‌الله‌علیه‌ و آله ‌و سلم  ندارد. پیامبری که جز محبت و اشاعه اخلاق و معرفت را سرلوحه دعوت خویش قرار نداد و خداوند تبارک و تعالی ایشان را اسوه و الگوی آدمی در تمام قرون و اعصار معرفی فرمود.

امروز در شرایطی که جهان از تنزل اخلاقی رنج می برد، عده ای نادان و فریب خورده در کشورهای اروپایی تلاش دارند با توهین و بی ادبی نسبت به مقدسات دینی، اقدامات ضعیف خود را در  زیر شعار فریبنده آزادی بیان بپوشانند و عجز خود را در مقابله با مشکلاتی که دامنگیرشان است، از نگاه افکار عمومی  دور کنند.

بی تردید این انسانهای ضعیف و نا آگاه ، ذره ای با انوار هدایت بخش پیامبر گرانقدر اسلام (ص) آشنایی ندارند تا دریابند هر آنچه انسان مدرن محتاج آن است، در سایه عنایت آن انسان کامل و ائمه هدی علیهم السلام تحقق می یابد و این انوار قدسی پیامبر خاتم(ص) است که می تواند موجب گسترش اخلاق, وحدت و موّدت در دنیا شود و  آدمی را از جهل و گمراهی دور کند و در عین حال همدلی و وحدت را برای همگان به ارمغان آورد.

مجموعه کارکنان دفتر تهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد  اسلامی رودهن و فیروزکوه ، سالروز میلاد  سراسر نور و رحمت نبی معظم اسلام و امام جعفر صادق -علیهما السلام  و هفته وحدت را به محضر قطب عالم امکان حضرت حجت بن الحسن عسکری عج- و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای، تمامی مسلمین  و شیعیان در اقصی نقاط عالم و به شما جامعۀ دانشگاهی تبریک و تهنیت عرض می نماید.

و از خدای تعالی مسئلت می نماییم  تا با لطف و عناینش ، رود هایی از  اقیانوس فضائل  رسول  الله و اهل بیت طاهرینش-علیهم السلام -را در سراسر عالم جاری ساخته تا ریشه بد اخلاقی و ناجوانمردی در جهان بخشکد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *