پیام تبریک حجت الاسلام سید محمد حسینی معاون نهاد رهبری در دانشگاه به مناسبت عیدسعید غدیر

پیام تبریک حجت الاسلام سید محمد حسینی معاون نهاد رهبری در دانشگاه به مناسبت عیدسعید غدیر

وقت عید امام المتقین است غدیر خم کمال و ذات دین است به نامش می خورم سوگند حیدر ستون آسمانها و زمین است

سلام بر غدیر، سلام بر سرنوشت رقم خورده تاریخ، سلام بر چشمه همیشه زلال، سلام بر مولا علی بن ابیطالب (ع) و چه بهتر است بگوییم: «سلام بر مولا امیرالمؤمنین(علیه السلام) زیرا که لقب خاص اوست زیرا این لقب را خداوند تعالی به ایشان عطا فرمودند.

مسافران یک به یک، به میعادگاه عشق نزدیک می‌شوند، و آن گاه فرمانی از سوی قادر متعال نازل می‌گردد و پیامبر رحمت بر تمامی اهل زمین مژده می‌دهد: «الیوم اکملت لکم دینکم» و دستان مهربان پیامبر( صلی الله علیه و آله و سلم)، دستان با صلابت علی( ع) را بر فراز آسمان بلند می‌کند و نوری عظیم این کره خاکی را فرا می‌گیرد. مژده باد بر اهل زمین مژده باد بر اهل آسمان‌ها.
علی علیه السلام این یکه تاز مردانگی و عدالت، علی- علیه السلام- این مظهر شجاعت و صلابت بر تخت امیری مؤمنان خواهد نشست. او زمین را از عدل پر خواهد کرد و عشق الهی را در دل‌های مؤمنان جای خواهد داد.او بعد از پیامبر رحمت و رافت یگانه حاکم بزرگ بر قلب مسلمین خواهد بود. و پیامبر( صلی الله علیه و آله و سلم) این گونه فرمود:
هر کس من مولای او بوده ام علی مولای اوست
و این گونه بود که خاکیان با نور پیمان بستند و دستان خود را به سوی او بلند کردند. در روزی که خداوند آن را بزرگ داشته و ملائک در آسمان‌ها به جشن و سرور پرداختند، علی امام اول شیعیان، امیر مؤمنان ، جانشین پیامبر( صلی الله علیه و آله و سلم) شد، در سرزمینی که غدیر نام داشت.

  مجموعه کارکنان دفتر تهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد  اسلامی رودهن و فیروزکوه  عید اکمال دین، سالروز اتمام نعمت و هنگامه اعلان وصایت و ولایت امیر المؤمنین -علیه السلام -را به محضر قطب عالم امکان حضرت حجت بن الحسن عسکری (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای، تمامی شیعیان در اقصی نقاط عالم و به شما جامعۀ دانشگاهی تبریک و تهنیت عرض می نماید.

و از خدای تعالی مسئلت می نماییم  تا با لطف و عناینش ، رود هایی از  اقیانوس فضائل مولا علی علیه السلام را در سراسر عالم جاری ساخته و گردی از گامهای فتوت مرتضی را بر سر جهانیان بپاشد تا ریشه ناجوانمردی در جهان بخشکد .

در پایان به آستان مولا و مقتدایمان، اسد الله الغالب حضرت علی بن ابیطالب (ع) عرضه می داریم:

از روز ازل جمله خریدار غدیریم
ما نوکر دلداده به دربار غدیریم
کی خسته شویم از دم یا حیدر کرار
تا روز ابد میثم تمار غدیریم

 

کلمات کلیدی
تهیه کننده:

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *